Nazywam się Michał Fryga. Jestem terapeutą Spa & Wellness oraz pomysłodawcą Rodamed Day Spa, który powstał przy wsparciu Pani Prezes Danuty Werc.
Naszym celem było stworzenie miejsca do zapewnienia głębokiego relaksu oraz przywracanie harmonijnego przepływu energii w ciele pacjenta.
W mojej misji uwalniam od stresów i negatywnych emocji, a także wspomagam ciało w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej. To spojrzenie na człowieka jako całość. To precyzyjna praca nie tylko z napięciami na naszym ciele, ale również z energią i emocjami.
Nasze usługi w RODAMED Day Spa wykroczą poza Twoje wyobrażenie o relaksie.
Moje motto brzmi: Uwolnij swoje piękno, wyzwól swój umysł, bądź ozdobą całego świata.
Szczegóły oferty można poznać dzwoniąc pod numer tel. 693 915 152
Masaże orientalne dotyczą całego ciała, które kolejno partiami zostaje odkrywane i przykrywane, tak żeby zapewnić intymność. W niektórych zabiegach wykonywany jest masaż twarzy lub głowy dla uzyskania głębszego stanu relaksacji. Wykonuje się je używając naturalnych, ciepłych olejów o egzotycznych zapachach oraz odpowiedniej muzyki, która jest bardzo ważna dla odczuć pacjenta i rytmu masażysty. Masuje się przedramionami i dłońmi, używając ciężaru ciała i dynamiki ruchu. Dotyk może być bardzo delikatny jak i zdecydowanie mocny, ale podstawową zasadą jest – ma nie boleć, ale relaksować, odprężać i uzdrawiać.
Japoński masaż twarzy a zarazem najbardziej złożony pod względem ilości technik. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni.
Hiszpański masaż twarzy. Skupia się szczególnie na rozpracowaniu zmarszczek twarzy. Pobudza krążenie i stymulację tkanek. Zwiększa elastyczność skóry. Silnie odżywia poprzez stosowanie podczas masażu olejów pobudzających działanie na tkankach skóry. Stosowany regularnie poprawia jakość masowanej powierzchni.
Jeden z najważniejszych i najbardziej popularnych masaży ajurwedyjskich. „Shiro” czyli głowa oraz „dhara” nieprzerwany strumień. Zabieg polegający na masażu punktu między brwiami tzw. "trzeciego oka" oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju. Pozwala na osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu, w celu mobilizacji organizmu do samoregulacji. Zabieg zalecany jest przy zmęczeniu, chronicznych bólach głowy, zatok, zaburzeniach pracy układu nerwowego i hormonalnego, bezsenności, zaburzeniach wzroku i słuchu. Poprawia pamięć, koncentracje, rozszerza percepcję i usprawnia intuicję. Poprawia cyrkulację krwi w mózgu. Wzmacnia skórę głowy i włosów.
Masaż ajurwedyjski głowy oraz barków (shiro – głowa). Niezwykle przyjemny masaż głowy, wprowadzający w głęboki stan relaksu. Niweluje napięcia skóry głowy, redukuje skutki zmęczenia, zwalcza dolegliwości bólowe głowy, migrenowe, depresję oraz nerwicę.
Tradycyjny masaż hawajski wykonywany przedramionami. Zwany jest również „dotykiem łapy zadowolonego kota”. Za sprawą masażu Lomi Lomi Nui, organizm uwalnia się od wielu fizycznych i psychicznych blokad, ograniczeń, negatywnych wzorców i kompleksów. Zabieg ten wywołuje uczucie błogostanu, który osiągany jest przez synchroniczne, miękkie i płynne ruchy terapeuty. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowo. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji. Masujący pracuje głównie przedramionami w rytm bardzo charakterystycznej tanecznej muzyki. Kojące dźwięki wprowadzają osobę masowaną w niezwykły nastrój. Zalecany jest przy chronicznych bólach kręgosłupa, bólach mięśni i głowy, które są skutkami długotrwałego stresu lub przeżywanych konfliktów wewnętrznych. Polecany osobom narażonym na stres i przemęczenie, doskonale rozluźnia napięte mięśnie, poprawia ruchliwość stawów, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia pracę układu trawiennego.
To masaż, który jest powiązaniem wielu technik, takich jak: akupresura, ajurweda, refleksologia, streching i aromaterapia w jednym zabiegu. Technika, która powstała na skutek wymiany kulturowej ludności z różnych rejonów Chin oraz Indii. Polega on na głębokim oddziaływaniu dłońmi poprzez silny ucisk akupresurowy, następujące po nim intensywne ugniatanie, gładzenie, opukiwanie, rozcieranie oraz delikatne rozciąganie skóry. Przeplatająca się zmienność bodźców w masażu balijskim sprawia, że osoba masowana osiąga poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Uspakaja umysł oraz rozluźnia napięte mięśnie. Balijczycy wierzyli, że "zdrowy duch" to "zdrowe ciało".